Oferta i cennik

OPIS :

Zapraszamy do prywatnych a'partamentów oraz domków w wyjątkowo przepięknej , klimatycznej oraz wyciszonej lokalizacji w Rewalu z widokiem na morze usytuowanych w odległości ok. 20 metrów od plaży , zaledwie 80m od głównego deptaka oraz miejscowego placu rekreacyjnego z siłownią i atrakcjami dla najmłodszych .

Wszystkie nasze miejsca noclegowe znajdują się na terenie przedwojennego poniemieckiego Pensjonatu Am Meer.

W miejscu tym historia łączy się z teraźniejszością , gdzie naprzeciw niezwykle rzadko już spotykanej zabudowy w pierwszym pasie morza  stoją  nowocześnie urządzone wnętrza.Miejsce to swoim klimatem przenosi nas w czasy kiedy tylko nieliczni przedwojennych goście  mogli korzystać z uroków naszego wybrzeża...

 

OPIS DOMKów:

Domki 2 osobowe z możliwością  dostawki (dla dziecka do 8 lat) z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, grillem , łazienką , tv oraz sprzętem plażowym.Do każdego domku przynależy prywatny ogródek z zadaszonym aneksem kuchennym.

 

OPIS APARTAMENTÓW:

1.A'PARTAMENT z widokiem na morze wyposażony m.in.w łazienkę , sprzęt plażowy , TV 43" , lodówkę , czajnik.

2.A'partament STUDIO 4 osobowy , 2 pokoje z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym , łazienką , sprzętem plażowym , dwa telewizory LCD.

3.Mieszkanie 5 osobowe (2 pokoje)z widokiem na morze , z w wyposażoną kuchnią , dużą łazienką z bidetem ,sypialnią oraz pokojem dziennym. Na wyposażeniu 2 telewizory LCD  , sprzęt plażowy .

3.Apartament LUX 6 osobowy z kuchnią , łazienką, dwie osobne sypialnie oraz pokój dzienny. W każdym pokoju TV LCD, sprzęt audio , konsola do gier , satelita , sprzęt plażowy oraz komfortowe leżaki.

 

 

 

CENNIK:

 
Rodzaj Sezon niski
czerwiec i
wrzesień
Sezon wysoki
lipiec-
sierpnień

 
1.DOMEK 2 osobowy plus dostawka dla dziecka do 8 lat * 240zł/doba 280zł/doba
2.APARTAMENT  * 280zł/doba 340zł/doba
3.STUDIO 4 osobowe (2 pokoje) * 360zł/doba 440zł/doba
4.MIESZKANIE 5 osobowe (dwa pokoje)* 430zł/doba 540zł/doba
5. APARTAMENT LUX 6 osobowy * 1000zł/doba 1300zł/doba

Niestety nie wszystkie rasy piesków akceptujemy na kwaterach- w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt.Za pobyt pieska doliczana jest jednorazowa opłata w wysokości 100zł związana z użyciem dodatkowych środków czystości. Kotkom niestety dziękujemy. Parking wyłącznie dla samochodów osobowych .Parking GRATIS  dla Gości którzy wykupili min. 6 dób pobytu.Poniżej 6 dób pobytu pobierana jest za parking opłata w wysokości 10zł/doba.Do powyższych opłat należy doliczyć obowiązujące opłaty klimatyczne.Fotografie miejsc noclegowych są przykładowe.Doba noclegowa zaczyna się od godz. 15.00 kończy się o godz. 10.00. Przy dłuższym pobycie lub poza sezonem istnieje możliwość negocjacji cen. Podane ceny dotyczą  min.  5 noclegów , promocja ograniczona czasowo. Uwaga: celem rezerwacji  danego terminu noclegu Klient dokonuje przedpłaty w formie zadatku w kwocie ściśle ustalonej z Wynajmującym. Przedpłat za zarezerwowane terminy nie zwracamy , za wyjątkiem sytuacji w których odwołanie rezerwacji leży po naszej stronie. Stosujemy specjalne procedury sanitarne przed udostępnieniem kwatery (w tym m.in. ozonowanie po każdym pobycie). Preferowany Najem długoterminowy (warunki oraz długość wynajmu uzgadniane indywidualnie). Dla wszystkich naszych dotychczasowych oraz przyszłych Klientów przyznajemy rabat w wysokości 10% za wynajem domków letniskowych  w naszym ośrodku usytuowanym na Pojezierzu Gostynińskim. Pozdrawiamy i gorąco zachęcamy bo lokalizacja jest wyjątkowa dla kochających morze Nie odpisujemy na mail oraz sms , prosimy o kontakt telefoniczny.

Serdecznie zapraszamy

*promocje ograniczone czasowo

Skontaktuj się z nami!

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 / Polityka prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności